Hakkımızda

Durukan Lojistik Nakliye Dağıtım ve Turizm Sanayi İthalat İhracat Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren nakliye ve hizmet sektöründe, profesyonel kadrosuyla kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

2006 – 2007 yıllarında BSH Ev Aletleri A.Ş. firması tarafından, Bosch Siemens ürünlerinin tüm İstanbul (Avrupa, Anadolu) bölgesi kapsamında beyaz eşya dağıtım ve teslimat projelerinde nakliye hizmeti sunmuştur.

2007 yılında ise CEVA Lojistik Nakliye Dağıtım Ltd. Şti. adına, firmanın beyaz eşya dağıtım ve teslimat hizmetlerini yürütmüştür.

2007 – 2008 yıllarında ise Koleksiyon Büro Mobilya Ürünleri A.Ş. firmasının Tekirdağ merkez dağıtım başlangıcı olmak üzere, tüm Türkiye çapında kurumsal bazda ve online ev satışlarında yer alan ürün teslimatlarını, ISO 9001-2008 standartlarına uygun şekilde, ilgili ürünlerin teslimat ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

2006 – 2009 yılları arasında ise, özel sektör ağırlıklı olarak büyük alış veriş merkezlerine bina içi detaylı/kaba, açık alan temizliği ve dış cephe temizliği gibi hizmetler sunmuştur. Kuruluşundan itibaren kazanmış olduğu iş deneyimleri ve referansları ile kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet işlerine de girerek, özel kurum ve kuruluşlara da kesintisiz, profesyonel ve kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

isoISO 9001-2008 KALİTE BELGESİ

Durukan LTD. nin sunduğu tüm servis ve temizlik hizmetleri, ISO 9001-2008 kalite standartları çerçevesinde sunulmaktadır.

Durukan LTD. sunduğu hizmetlerde ISO standartlarını oluşturan koşulların eksiksiz uygulanabilmesi için, düzenli olarak ilgili kurumlar tarafından denetlenmektedir.

İlgili birimler tarafımdan gerçekleştirilen denetimlerde, firma çalışanları ve bütün yönetim departmanlarımız laikiyle her denetimler den başarıyla çıkmaktadır. Yapılan denetimler sonucunda ISO sertifikalarımız yenilenmektedir.

ISO denetim birimleri tarafından Durukan LTD ye iletilen sertifikalar ise, kurallarımızdan taviz vermediğimizin ve sürekli aynı standartlarda hizmet sunduğumuzun bir kanıtıdır.